Blog > Komentarze do wpisu

Moje poczucia

Rzadko miewam poczucie żalu z powodu podjętych decyzji – zdaję sobie sprawę, że dawne wybory, mimo bycia czasem błędnymi z punktu widzenia jednostkowej sytuacji i powodowania dyskomfortu psychicznego po drodze, doprowadziły mnie do tego, że jestem w życiu tam, gdzie jestem. I bałbym się coś zmienić, by tego nie popsuć.

Żałuję jedynie, że nie wysępiłem fajki od Szpakowskiego. A jak film "Nasza klątwa" dostanie Oskara, zacznę żałować, że nie zagrałem przeciwko reżyserowi pojedynku w "Mortal Kombat 4", które w pół godziny przeszedłem u niego na imprezie późną jesienią '97. Mógłbym wtedy mówić, że może w te Oskary to on jest dobry, ale w Mortal Kombat tyłek mu skopałem. A tak nie mam okolicznościowego bon motu.

Poczucie winy mam za to cały niemal czas.

sobota, 21 lutego 2015, nieuczesany23

Polecane wpisy

  • Mój naturalny rytm życia

    Jak pokazują ostatnie doświadczenia, mój naturalny rytm życia kształtuje się następująco: - gdy mam możliwość rano dłużej pospać, to jestem typową "nocną sową"

  • Moje podróże małe i duże: odcinek 60, "Gdańsk, PL"

    Moje tegoroczne wakacyjne wyjazdy do Gdańska - miasta, w którym studiowałem i w którym przez mendel lat bywałem co najmniej trzy razy w tygodniu, poznając dob

  • Moje oczekiwanie na cyborgi

    Nie mogę się doczekać, kiedy współczesnej technologii uda się wreszcie z sukcesem połączyć układy elektroniczne z tkanką biologiczną i wprowadzić taką hybrydę d

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

  EVEN MORE OF ME:

  NIEUCZESANY
  MYŚLI NIEUCZESANEGO
  NIEUCZESANY CZYTA
  NIEUCZESANY OGLĄDA
  NIEUCZESANY SŁUCHA