Blog > Komentarze do wpisu

Mój wiek średni

Doszedłem do wniosku, że jestem stary, gdy czekając na autobus przyglądałem się plakatowi reklamującemu film "Niezniszczalni 3" i zorientowałem się, że wszyscy aktorzy, których rozpoznaję, mają ponad 50 lat (potem sprawdziłem, że Jason Statham miał wtedy ledwie 47 lat; nie wykluczyłbym go jednak z tego grona, bo on wygląda na ponad 50 lat - i to już od dobrych kilku lat). I wszystkich ich pamiętam z czasów ich świetności, z kaset video lub filmów na Polsacie (poza Stathamem, którego kojarzę wyłącznie dzięki "Przekrętowi" Guy'a Ritchiego; to faktycznie jakiś gówniarz jest; kojarzę go też dlatego, że przypomina mi z twarzy Brendana Kelly z "Brygady Acapulco").

Niezniszczalni 3

Gdy zaś raz na jakiś czas uświadamiam sobie, że heavymetalowe kapele, których słuchałem mając dziesięć lat wciąż jeszcze działają, nagrywają płyty i dają koncerty (z listy dziesięciu mych ulubionych kapel z dn. 2 października 1988 roku cała dziesiątka nagrała płytę lub dała koncert w tym lub ubiegłym roku) mimo ich sławnego rockowego stylu życia, to czuję się jeszcze nad wyraz młodo.

Ot, uroki wieku średniego...

czwartek, 07 kwietnia 2016, nieuczesany23

Polecane wpisy

  • Mój naturalny rytm życia

    Jak pokazują ostatnie doświadczenia, mój naturalny rytm życia kształtuje się następująco: - gdy mam możliwość rano dłużej pospać, to jestem typową "nocną sową"

  • Moje podróże małe i duże: odcinek 60, "Gdańsk, PL"

    Moje tegoroczne wakacyjne wyjazdy do Gdańska - miasta, w którym studiowałem i w którym przez mendel lat bywałem co najmniej trzy razy w tygodniu, poznając dob

  • Moje oczekiwanie na cyborgi

    Nie mogę się doczekać, kiedy współczesnej technologii uda się wreszcie z sukcesem połączyć układy elektroniczne z tkanką biologiczną i wprowadzić taką hybrydę d

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

  EVEN MORE OF ME:

  NIEUCZESANY
  MYŚLI NIEUCZESANEGO
  NIEUCZESANY CZYTA
  NIEUCZESANY OGLĄDA
  NIEUCZESANY SŁUCHA